Konsultacje
|
PLANOWANE KONSULTACJE DLA UCZNIÓW LO |
dzień tygodnia |
czas trwania konsultacji
|
sala |
|
Babiński Anna |
wtorek |
14:35-15:20 |
402 |
|
Bednarczyk Agnieszka |
- |
- |
- |
|
Bieniek Joanna |
wtorek |
15:25-16:10 |
305 |
|
Brylska-Tracz Sylwia |
poniedziałek |
14:35-15:20 |
404 |
|
Brzeźny Małgorzata |
wtorek |
12:55-13:40 |
siłownia |
|
Cader Jakub |
piątek |
16:15-17:00 |
208 |
|
Ciepielewska-Rosa Monika |
czwartek |
13:45-14:30 |
309 |
|
Dawidowicz Agnieszka |
wtorek |
7:30-8:15 |
301 |
|
Fajferek Beata |
środa czwartek piątek |
12:55-13:40 8:20-9:05 8:20-9:05 13:45-14:30 |
aula 312 306
|
|
Foryś Joanna |
wtorek |
12:55-13:40 |
409 |
|
Froń Alicja |
poniedziałek |
7:30-8:15 CAE 8:20-9:05 |
406 |
|
Gawęda Ewa |
wtorek |
15:25-16:10 |
307 |
|
Goły Beata |
piątek |
14:35-15:20 |
sala gim. |
|
Górecka Agnieszka |
wtorek |
12:55-13:40 |
sala gim. |
|
Handzlik Anna |
wtorek |
13:45-14:30 |
312 |
|
Kapłoniak Katarzyna |
czwartek |
14:35-15:20 |
401 |
|
Komędera Anna |
poniedziałek |
14:35-15:20 |
co 2 tyg. 205 |
|
Konior Alina |
środa |
8:20-9:05 |
310 |
|
Kosek Jerzy |
środa |
13:45-14:30 |
208 |
|
Kowaliczek Grzegorz |
wtorek |
14:35-15:20 |
sala gim. |
|
Kowalik Robert |
wtorek |
14:35-15:20 |
208 (co 2 tyg.) |
|
Kozłowska – Wolny Marzena |
czwartek |
10:05-10:50 |
219 |
|
Kuliński Sebastian |
wtorek |
16:15-17:00 |
101 (co 2 tyg.) |
|
Lach Natalia |
poniedziałek |
7:30-8:15 |
311 |
|
Lubińska Joanna |
środa |
13:45-14:30 |
sala gim. |
|
Łodziana Henryk ks. |
piątek |
12:00-12:45 |
311 |
|
Ługowska Dorota |
wtorek |
15:25-16:10 |
408 |
|
Łukasik – Paśnik Aleksandra |
środa |
13:50-14:50 |
biblioteka (co 2 tyg.) |
|
Manda Krystyna |
czwartek |
14:35-15:20 |
205 (co 2 tyg.) |
|
Marjan Maria |
wtorek |
14:35-15:20 |
312 (co 2 tyg.) |
|
Mędrzak – Sikora Agnieszka |
wtorek |
15:50-16:20 |
biblioteka |
|
Milewski Ireneusz |
- |
- |
- |
|
Moskała Joanna |
poniedziałek |
7:30-8:15 |
307 |
|
Mysłowska Karolina |
czwartek |
13:45-14:30 |
209 |
|
Ostrowska-Prus Urszula |
wtorek |
15:25-16:10 |
404 (co 2 tyg.) |
|
Oświecińska Dilafruz |
środa |
13:45-14:30 |
206 |
|
Pelka Ireneusz ks. |
czwartek |
14:35-15:20 |
411 |
|
Piątek Małgorzata |
środa |
16:15-17:00 |
407 |
|
Prochwicz Paulina |
poniedziałek |
15:25-16:10 |
raz w miesiącu101 |
|
Ptak – Kubica Beata |
wtorek |
15:25-16:10 |
407 |
|
Pytlowany Anna |
wtorek |
14:35-15:20 |
210 |
|
Pytlowany Marcin |
środa |
16:15-17:00 |
219 |
|
Sitek Bartosz |
poniedziałek |
14:35-15:20 |
311 (co 2 tyg.) |
|
Skiba Marta |
środa |
13:45-14:30 |
302 |
|
Straub-Jurczyk Katarzyna |
czwartek |
7:30-8:15 |
405 |
|
Szwagrzyk Beata |
poniedziałek |
14:35-15:20 |
304 |
|
Szymik Dorota |
wtorek |
14:35-15:20 |
410 |
|
Ślizak Przemysław |
poniedziałek |
15:25-16:10 |
raz w miesiącu311 |
|
Świstowicz Katarzyna |
wtorek |
13:45-14:30 |
409 |
|
Twardawa Anna |
wtorek |
15:25-16:10 |
302 (co 2 tyg.) |
|
Wantoła Andrzej |
środa |
7:30-8:15 |
102 |
|
Wojtaszek – Ziobro Anna |
poniedziałek |
7:30-8:15 |
raz w miesiącu312 |
|
Wójcicka Dominika |
środa poniedziałek |
15:25-16:10 15:25-16:10 |
207 sala gim. |
|
Wresiło Ewa |
czwartek |
14:35-15:20 |
312 |
|
Zawadzka Katarzyna |
czwartek |
15:25-16:10 |
204 |
Jeśli zajęcia odbywają się co 2 lub 4 tyg. proszę, każdorazowo, wcześniej uzgodnić termin spotkania się z nauczycielem.