Podsumowanie sportowego roku szkolnego
22-06-2026 11:52
16.06 w sali sesyjnej bielskiego ratusza odbyło się uroczyste podsumowanie sportowego roku szkolnego. Nagrodzeni zostali uczniowie szkół podstawowych i średnich. W kategorii dziewcząt l miejsce zajęły dziewczęta z LO VIII i otrzymały okazały puchar z rąk zastępcy Prezydenta miasta Igora Klisia.
Pozostajemy ze sportowym pozdrowieniem 👏👏👏




