Wycieczki naukowe
12 i 19 czerwca klasy 3c i 3b odbyły wycieczki naukowe do Instytutu Anatomii przy AM w Krakowie, z którym współpracujemy od lat i Ogrodu Botanicznego. Na wstępie odbył się wykład dotyczący powstania muzeum, jego celu i narodzin anatomii jako nauki, potem "zwiedzanie", które uświadamia, jak skomplikowaną wewnętrznie istotą i jak kruchą jest człowiek. Następnie klasy pod przewodnictwem pani Moskały poznawały świat roślin Ogrodu Botanicznego, a na koniec wizyta u naszej patronki Hanny Chrzanowskiej i wpisywanie próśb o przyszłoroczne matury. Przed odjazdem Rynek krakowski i szybki powrót do Bielska.


