Zbiórka dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Wilkowicach
W dniach 22 maja – 15 czerwca na terenie naszej szkoły odbyła się zbiórka darów dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Wilkowicach. W ramach akcji uczniowie, rodzice oraz pracownicy szkoły zbierali kawę i ciastka, które miały sprawić mieszkańcom placówki wiele radości i umilić wspólnie spędzany czas.
Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało się zgromadzić wiele produktów, które zostały przekazane do Domu Pomocy Społecznej 23 czerwca.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w akcję. Cieszymy się, że po raz kolejny nasza społeczność pokazała, jak wiele można osiągnąć dzięki wspólnemu działaniu i otwartości na potrzeby innych.


