Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się 26 czerwca 2026 (piątek) o godz. 9:00 w auli szkolnej.
Uroczystość przygotowują uczniowie kl. I a pod opieką p. N. Lach.
W akademii biorą udział przedstawiciele zespołów klasowych – 6 uczniów (w tym uczniowie ze świadectwem z wyróżnieniem).
Rozdanie świadectw przez wychowawców w salach lekcyjnych odbędzie się w dniu 26 czerwca o godz. 10:00 (piątek) wg harmonogramu:
I a – p. N. Lach – sala 101
I b – p. K. Wita-Czakon – sala 410
I c – p. J. Foryś – sala 304
I d – p. J. Oświeciński – sala 205
I e – p. A. Pytlowany – sala 219
II a – p. B. Fajferek – sala 306
II b – p. A. Górecka – sala 209
II c – p. S. Brylska-Tracz – sala 404
III a – p. K. Straub-Jurczyk – sala 405
III b – p. D. Ługowska – sala 408
III c – p. J. Moskała – sala 307
III d – p. J. Lubińska – sala 102
III e – p. A. Babiński – sala 402
III f – p. G. Kowaliczek – sala 301
III g – p. J. Bieniek – sala 305


